סיור אתנובוטני מקיף בעקבות המור והלבונה

בהדרכת ניסים קריספיל וגידי גור.

נאות מדבר בקיץ.

יום ג׳, 20 ביוני.
נפגשים בערד, מרפאת מואב, רחוב מואב 76 (שימו בוויז) בשעה 08:30, חשוב להגיע בזמן.

הסעה מרוכזת מהמרפאה תיקח אותנו לשמורת עין גדי, בשמורת עין גדי נכיר את צמחי נאת המדבר ושימושיה הרפואיים ברפואה האתנובוטנית ונערוך סיור מקיף (הליכה קלה, עצירות רבות, עם זאת לא לשכוח קיץ וחם מאוד…) בתחומי שמורת נחל דויד.
בשעת הצהריים נקשיב להרצאה באולם ממוזג בבית ספר שדה עין-גדי בנושא דרכים עתיקות וצמחי תבלין ובושם עם דגש על שרפים במדבר ושימושם הקליני. נסקור חלק מזני השרפים המצויים ושימושם הקליני להרבליסט ברפואה העממית בחצי האי ערב, סין ומרוקו.
מור, לבונה, אקציות שונות, כלך, אלה, סלוודורה פרסית.
בשעות אחר הצהריים המוקדמות נמשיך בנסיעה לחוות הפרסמון בצומת אלמוג ושם נכיר את צמח האפרסמון ונשתתף בקטיף ראשון לצרכים קליניים של צמח האפרסמון, מלאכה שלא נעשתה מאז ימי בית שני בארץ ונכיר לעומק את שימושיו הרפואיים.
בסוף הקטיף נקבל הדרכה בשטח החווה ממר גיא ארליך מייסד גידולו של האפרסמון בארץ ונספר על השימוש הקליני המתחדש בצמח זה, נכיר וניגע בעצי המור והלבונה וכל זאת תחת הדרכה מקצועית.

מספר המקומות מוגבל וההזדמנות חד פעמית, ההרשמה מראש
לאחר ההרשמה אין אפשרות ביטול או החזר כספי
דמי ההרשמה כוללים:
הדרכה של ניסים קריספיל, גידי גור, גיא ארליך, הסעה מרוכזת מנקודת המפגש וחזרה, כניסה לשמורת עין גדי,כניסה וביקור לחוות האפרסמון.
דמי הרשמה 350 ש"ח
הרשמה מוקדמת 290 ש"ח (עד ראשון ליוני)

הרשמה בטלפון 0772028100 (הגר \ אולגה) לציין עבור סיור עין גדי, דמי ההרשמה יחויבו בפועל רק עם הגעה למספר הנרשמים המינמלי.

ניתן לשלם בכרטיס אשראי בלבד מראש.
הסיור מותנה במינימום נרשמים 40.